Razem do trójstyku

24 września odbyła się Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna - Razem do Trójstyku - akcja mająca na celu spotkanie środowisk lokalnych w pieknych okolicznościach natury.
Wszyscy zainteresowani pieszo, z kijkami noric walking, na rowerach, autobusami, samochodami udali się na granice trzech województw: kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, aby się spotkać ze swoimi "sąsiadami".
Fundacja Jaskółka w tej inicjatywie "wzięła pod swoje skrzydła" grupę rowerową. Bardzo miło nam było spotkać się z "sąsiadami" z innych województw.
Po uroczystości na Trójstyku i imprezie na Gościńcu Myśliwskim w Konopatach, po kilku awariach (spadających łańcuchach,odpadających pedałach, blokujących się kołach), po nadrobieniu kilku nieplanowanych kilometrów (5-6 km) zmęczeni ale jak zwykle zadowoleni dotarliśmy do domów. Wszyscy uczestnicy mogą być z siebie dumni, bo każdy średnio przejechał około 50 km (niektórzy nawet więcej) :)
Dziękujemy wszystkim za towarzystwo, wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę. Mamy nadzieję, że za rok znów widzimy się na wyprawie Razem do Trójstyku :D
Fotorelacja znajduje się na stronie Facebook Fundacji.